Buddyzm Darmowy ebook Złudzenie Istnienia

Pod koniec 2017 roku zamknąłem moją prywatną stronę o adresie amitaba.republika.pl. Jak niektórzy wiedzą znajdowała się na niej darmowa książka (ebook) o tematyce buddyjskiej „Złudzenie istnienia”. 
Niestety nie miałem czasu na dalsze rozwijanie zarówno strony www, jak i projektu książki. Strona była martwa, książka wymagała bardzo dużych poprawek i jeszcze dostawca hostingu bardzo znacząco podniósł ceny za miejsce na serwerze. Stwierdziłem, że wolę wydawać pieniążki na wspieranie wartościowych projektów buddyjskich np. theravada.pl.
Z drugiej strony wiem, że ta moja książeczka, pomimo wielu wad ma jednak czytelników. W serwisie lubimyczytac.pl jest troszkę komentarzy, w tym sporo krytycznych, za które oczywiście dziękuję i z którymi muszę się zgodzić. Przyznaję, że brak mi warsztatu, a książka wymaga gruntownego przeredagowania, by dało się ją czytać. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że pisałem ją naprawdę dawno temu po prostu z pasji i chęci podzielenia się wartościowymi naukami buddyjskimi, 
Jeśli ktoś pomimo wszystko chciałby zapoznać się z treścią książeczki, to znajdzie ją pod poniższymi linkami:

Ebook Złudzenie istnienia w formacie PDF

Ebook Złudzenie istnienia w formacie MOBI (Na Kindla)

Ebook złudzenie istnienia w formacie EPUB (Na inne czytniki)

Jak widać przekonwertowałem ją na dwa popularne formaty książek elektronicznych MOBI i EPUB. Wprowadziłem troszkę poprawek, ale nie są one na tyle znaczące, by zasługiwały na lepsze opinie niż do tej pory.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zadali sobie trud przeczytania tej książki, dziękuję też osobom, które próbowały mnie zmotywować do dokończenia projektu. Nie zrobiłem tego, nie czuję się na siłach, więc nawet gdybym próbował, to nie wyszłoby to zbyt szczerze.


Może w przyszłości…

Jako bonus kilka grafik stworzonych do książeczki, ale ostatecznie odrzuconych, by niepotrzebnie nie powiększać pliku.
Pod Drzewem Bodhi

Jogin

Tybetańska litera A

Om Mani Padme Hum Mantra
Mantra - Om Mani Padme Hum Komentarze

Popularne posty